Online Eğitimlerimiz Başlıyor

Online Eğitimlerimiz Başlıyor

Neden Online Eğitim?

Günümüz teknoloji cağında uzaktan eğitim ağı giderek yaygınlaşmaktadır. Özellikle bugünlerde Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle birçok şirket uzaktan (remote) çalışma biçimine geçmiş, çalışanlar iş yerine  gitmeden günlük ofis işlerini evden çalışma (home office) şeklinde devam ettirmektedir. Aynı şey eğitim sistemi için de uygulanabilmektedir. Evosas olarak, online uzaktan muhasebe eğitimlerimiz başlamıştır.


Online / uzaktan muhasebe eğitimlerimiz sürecinde kursiyerlerimize, Logo muhasebe programı eşliğinde bilgisayarlardan sanal firmalar kurarak uygulamalı çalışmalar yapabilme imkan sağlamaktayız. Online Logo muhasebe programına katılan kursiyerlerimiz, eğitimlerinin sonunda, Logo muhasebe programını etkin, hızlı ve ileri seviyede kullanır düzeye gelerek, iş süreçlerinde Logo programı üzerinden özel raporlar oluşturacak düzeye gelmektedirler. Online uzaktan Logo muhasebe eğitimlerimize, Logo muhasebe programını daha önce kullanmamış ve programı sıfırdan öğrenmek isteyen kursiyerler katılacağı gibi Logo muhasebe programı kullanan ancak kendini program kullanmada geliştirmek isteyen işletmelerin yönetim kademelerinde çalışan personellerde katılabilmektedir. Online / uzaktan bilgisayarlı Logo kursumuz, sizlerin tercihleri doğrultusunda bireysel veya grup eğitimi şeklinde planlanmaktadır. Online muhasebe eğitimi katılımcılarımıza, Logo muhasebe modülleri dışında uzmanlaşmak istenen alana göre işletmelerin insan kaynakları alanında kullandığı Logo BordroPlus ve üretim biriminde kullanılan Logo Tiger3 programlarının da eğitimini vermekteyiz.


Peki Neden Online Eğitim?

Online Eğitim gerek zaman tasarrufu gerekse fıyat uygunluğu açısından artık en çok tercih edilen eğitim biçimlerinden biridir.

Online Eğitim Konularımız

  • Muhasebe Eğitimlerimiz
    Firmaların ön muhasebe departmanlarında görev almak isteyen, daha önce muhasebe deneyimi olmayan ve bu sektörde kendini geliştirip iş başvurusu yapmak isteyenler katılabilir. Bu eğitimlerde Cari kart tanımlama, stok kartı tanımlama , banka hesapları tanımlama, irsaliye ve fatura kesme, çek ve senet işlemleri, banka işlemleri , kasa işlemleri gibi ön muhasebe için gerekli olacak konular.
  • Logo Eğitimlerimiz
    Muhasebe departmanlarında en çok kullanılan Logo Go3 programı üzerinden ön muhasebe ve genel muhasebe eğitimleri verilecektir. Bu eğitimlere daha önce muhasebede çalışmamış veya çalışıp kendini geliştirmek isteyenler katılabilir. Talep edilmesi durumunda İK departmanları için Bordroplus , Üretim yapan firmalarda çalışmak isteyenler için Tiger3 programının da eğitimi verilecektir.

Online eğitimlerimiz başlıyor


Online muhasebe kursu fiyat bilgisi ve başvurusu için lütfen bilgileri doldurunuz.

Sorularınız için whatsapp destek hattımızdan bana yazabilirsiniz.

0555 564 08 70Bir yanıt yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.