Connect FDA

LOGO CONNECT FDA

GENEL BAKIŞ

Şirket gruplarına özel olarak geliştirilen Connect FDA, grup bünyesindeki firmalar arasında hızlı veri aktarımı yaparak verimliliğin artırılmasını sağlıyor.

Operasyonel verimlilik ve doğruluk

Connect FDA kullanan ve ortak veritabanı bulunan şirket gruplarında, firmalar arasındaki bilgi ve belge paylaşımları anlık olarak ve otomatik şekilde yapılabiliyor. Böylece zaman tasarrufu sağlanırken, manuel aktarımda oluşabilen operasyonel hatalar da ortadan kaldırılıyor.

Logo Connect - FDA | Özellikler

Connect FDA ile kayıtlar ve fişler, cari hesap kartları, malzeme sınıfı kartları, fiyat kartları, malzeme fişleri, sipariş bilgileri, irsaliye bilgileri, fatura ve muhasebe fişleri istendiği anda Logo ürünlerine aktarılabiliyor. Ayrıca tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimleri de yapılabiliyor.

Fatura, sipariş, irsaliye, malzeme kartı gibi belge ve veriler Connect FDA’nın dijital ortamında güvenle saklanıp transfer edilebiliyor.

Logo Connect - FDA | S.S.S

Connect FDA uygulaması ile entegre çalışan FDA fonksiyonu ile firmalarınız arasında hızlı veri aktarımı yaparak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Connect FDA ile aynı veritabanı üzerindeki grup şirketleriniz arasında belge ve veri transferini dijital ortamda anında yapabilirsiniz.

Aynı veri tabanını kullanan grup şirketleri arasındaki bilgi ve belge paylaşımlarını anında gerçekleştirmek ve operasyonel hataları ortadan kaldırmak isteyen firmalar Connect FDA’dan yararlanabilir.

Connect FDA; transfer edilecek kayıtlar ve fişler, cari hesap kartları, malzeme sınıfı kartları, fiyat kartları, malzeme fişleri, sipariş bilgileri, irsaliye bilgileri, fatura ve muhasebe fişlerini Logo ürünlerine istediğiniz anda aktarabilme imkanı sunar.

Aynı veritabanı içindeki farklı firmalara veri gönderimini, grup şirketleri arasında veri aktarımlarını, tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Connect FDA ile veri alışverişi tanımladığınız klasör üzerinden yapılır.  Tanımlı firmalar arasında çapraz fiş ve belge gönderimleri (fatura, irsaliye vb.) yapılabilir.

Bizimle hemen iletişime geç

Çözümlerimiz hakkında fiyat teklifi veya detaylı bilgi almak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin, geri dönüş yapalım.

[contact-form-7 id=”1283″]