Web Hizmeti

Web Hizmeti

”Önceliğimiz: Memnuniyetiniz”

 

Neden web sayfam olmalı ?

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun (“TTK”) 1524. maddesi uyarınca düzenlenen 28663 sayılı Sermaye Şirketlerinin Açacakları İnternet Sitelerine Dair Yönetmelik’in (“Yönetmelik”) 2. maddesi kapsamında belirlenen şirketlere internet sitesi açma zorunluluğu getirilmiştir. Buna göre, 19.03.2016 tarihli ve 29658 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 2016/8549 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile değişen 19/12/2012 tarih ve 2012/4213 Sayılı Bağımsız Denetime Tabi Olacak Şirketlerin Belirlenmesine dair Karar ile (“Karar”) bağımsız denetime tabi olan şirketler, aynı zamanda internet sitesi açarak yönetmelik ile belirlenen ilanları da bu internet sitesinde yapma yükümlülüğüne tabidir. Kanuna göre belli firmalara internet sayfası açma zorunluluğu sizler için zorunluluktan çok tercih olmalıdır.

Günümüz rekabet ortamında sizleri rakiplerinize göre bir adım öteye taşıyacak en önemli adım global dünyanın zorunluluğu olan web sayfası adımını atmaktır.

Başarılı firma olmanın gerekleri nelerdir?

Kaliteli bir ürüne ya da servise sahip olmak, bunları öne çıkarmak için kullanılacak olan doğru strateji olmadan hiçbir anlam ifade etmez. En kısa sürede çevrenizi bu ürünlerden haberdar edebilmeniz gerekir.

Rekabette sizin markanızı öne çıkaranın ne olduğunu netleştirip bunu potansiyel müşterilerinize de göstermelisiniz. Sağlam bir pazarlama stratejisine sahip olmak yeni şirketinizi harekete geçirmek için en etkili yoldur.

Neden biz ?

Profesyonel reklam ekibimiz ve web tasarım uzmanlarımız öncelikle sizleri ve firmanızı analiz eder. İyi bir site sizi yansıtmaktan geçer. Sizleri tanıyan arkadaşlarımız hizmet verdiğiniz alanda çalışmalarını ve analizlerini yaparak sizlere sunar. Bu hazırlıkların sonunda ortak bir çalışma ile web sayfanızın temelleri atılır. Arkadaşlarımız hedef kitlenizi belirler ve sizleri en doğru şekilde pazara taşır.

İnternet sayfasının yapılması sizler için yeterli olacak mı ?

İyi bir İnternet sayfası sadece tamamlanması ile yapıldı sayılmaz. İnternet ortamında süreklilik önemlidir. Rakiplerinize göre daha kaliteli içerikler üretmeniz ve güncel veriler girmeniz önemlidir. Arama motorlarında dikkat çeken bir sırada olmanız için oluşan yapıya her gün bir tuğla daha koymanız gerekli olacaktır. Uzman ekibimiz sizleri bu yolda en iyi şekilde yönlendirecektir.

 

Neden biz ?

EN HIZLI DESTEK

Evosas olarak sizlere uzak ve yerinde desteklerle en hızlı çözümü sunmaktayız.

GELİŞİME AÇIK

Olanla yetinmeyen siz değerli iş ortaklarına yeni çözümler sunan ekibimiz her zaman günceldir.

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Profesyonel ekibimiz sizlere güvenilir çözümler sunmakta.

SİZİ ANLAMAYA ÇALIŞIR

Evosas ailesi olarak siz değerli iş ortaklarımızı yakından tanır ve sizlerin isteklerin doğrultusunda çözümler sunarız.

UYGUN FİYAT POLİTİKASI

En iyi hizmeti en uygun fiyat politikası ile sunar.

YERİNDE DESTEK

En kaliteli hizmeti sizlere kadar getirir.

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.