Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Evosas olarak sizlere sunacağımız hizmetlere aşağıdaki kategorilerden ulaşabilirsiniz.

Evosas sizlere danışmanlık hizmeti sunar.

DANIŞMANLIK

Evosas yazılım olarak, danışmanlık hizmtimiz; logo ürün yelpazesi, muhasebe ve teknik alanlarında profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir. 
Detaylı bilgi için sayfayı ziyaret ediniz.

Detaylı bilgi +
logo-bakım-anlaşması-evosas

BAKIM ANLAŞMASI

Logo bakım anlaşması; Logo İş Ortağı ve Logo Yazılım ürünlerine sahip olan işletmeler arasında yapılan resmi sözleşmedir.

Detaylı bilgi +
evosas-telefon-desteği-logo-telefon-desteği

TELEFON DESTEĞİ

Logo çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Logo Tele-Destek hizmeti, Logo kullanıcılarına yönelik olarak uzman sertifikalı çalışma arkadaşlarımız tarafından sunulmaktadır.

Detaylı bilgi +
evosas-yazılım-proje-çözümleri

PROJE YÖNETİMİ

Proje yönetimi; kapsam, zaman, kalite, maliyet, proje paydaşları, kaynak, iletişim, değişim, risk, satınalma alanlarının tamamının, uygun yöntem ve teknikler uygulanarak yönetilmesi ile projenin hedeflerinin başarı ile gerçekleştirilmesidir.

Detaylı bilgi +
logo-devir-işlemi-evosas

DEVİR İŞLEMİ

Devir, firmalar için tanımlanmış olan mali yıl sonunda, muhasebe açısından tüm hesapların kapatılması ve resmi belgeler hazırlandıktan sonra muhasebe ve ticari sistem işlemlerinin etkilerinin yeni bir mali döneme açılış işlemleri şeklinde kaydedilmesidir.

Detaylı bilgi +
bilgisayar-teknik-servis

TEKNİK SERVİS

Teknoloji hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla faaliyet gösterir ve bunun için uzman ekibi ile her an hazırdır.

Detaylı bilgi +
Evosas web hizmetleri sizleri bir adım öteye taşır.

WEB HİZMETİ

6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun (“TTK”) 1524. maddesi uyarınca düzenlenen 28663 sayılı Sermaye Şirketlerinin Açacakları İnternet Sitelerine Dair Yönetmelik’in (“Yönetmelik”) 2. maddesi kapsamında belirlenen şirketlere internet sitesi açma zorunluluğu getirilmiştir.

Daha Fazla Oku