Girmiş olduğunuz lisans anahtarı ile daha önce başka

Girmiş olduğunuz lisans anahtarı ile daha önce başka bir bilgisayara kurulum yapıldığı için lisans anahtarınızın kullanım süresi kısıtlanmıştır. Bu hataya neden olan sebepler ve bu soruna ait çözümü sunacağımız bu yazımızı baştan sona okumanızı öneririz.

Girmiş olduğunuz lisans anahtarı ile daha önce başka bir bilgisayara kurulum yapıldığı için lisans anahtarınızın kullanım süresi kısıtlanmıştır hatasına neden olan sebepler nelerdir?

Öncelikle şunu belirtelim bu hataya neden olan başlıca sebep kullanmış olduğunuz logo muhasebe programının birden fazla bilgisayara kurulması ya da aynı bilgisayara format atılıp tekrar kurulmasından kaynaklanıyor olabilir. Logo yazılım yeni lisanslama sistemi ile illegal kurulumları önlemiştir. Logo yazılım bünyesinde bulunan logo start,logo go3,logo tiger3 ürünleri tek bir bilgisayara kurulum için lisans üretir. Firma birden fazla bilgisayarda kullanmak istiyorsa kullanıcı lisansı almalıdır. Bu durumda server olan pc ve ona bağlı terminaller olacak bu şekilde hata almaktan kurtulmuş olacaksınız.

Girmiş olduğunuz lisans anahtarı ile daha önce başka bir bilgisayara kurulum yapıldığı için lisans anahtarınızın kullanım süresi kısıtlanmıştır hata çözümü nedir?

1- Logo muhasebe programınız birden fazla bilgisayarda kurulu ise
Kullanmış olduğunuz logo muhasebe programını birden fazla bilgisayara kurduysanız bu kurulumlardan birini kaldırmanız gerekecek. Logo yazılım lisans kontrollerinde birden fazla bilgisayar üzerinden gelen talep tarafınızca illegal kurulum yapıldığını anlayacak ve lisans hatası almaya başlayacaksınız. Bu lisans hataları sonunda programınız lisans yenilemeyecek ve sonunda hizmeti duracaktır. Bu da programı kullanamayacağınız anlamına gelir.

2-Kullanmış olduğunuz bilgisayara format atıldı ve Logo Muhasebe Programınızı tekrar kurduysanız
Kullanıcılardan bize en çok gelen geri bildirimlerden biri de format attığım bilgisayara logo muhasebe programımı kurdum fakat program lisans hatası veriyor. İlk hataya benzer bir durum olup format atacağımız bilgisayarda logo muhasebe programını kaldırmadan işlem yaparsak yeni kurulumda Logo yazılım yine aynı şekilde sizi görecek ve programınızın lisans hatası vermesine neden olacaktır. Her iki durumda birden fazla bilgisayarda logo start,logo go3,logo tiger3 kullandığınız anlamına gelecektir.

Birden fazla bilgisayarda kurulu değil ve halen aynı hatayı alıyorsanız

Birden fazla bilgisayarda logo kurulu değil fakat aynı hatayı alıyorsanız yapmanız gereken logo lisansınızı lisans.destek@logo.com.tr
mail adresine göndermeniz olacaktır.

Hata almaya devam ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kurumsal Telefon Numaramız
0850 840 36 38Bir cevap yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.