Kontrol Edilen Malzeme Fişi ve Faturaların Browser Ekranlarında Bold Görüntülenmesi

Kontrol  edilen malzeme fişi ve faturaların baskın bir şekilde görüntülenmesi hakkında detaylı bilgiye bu makalemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

2.48.00.00 versiyon ile beraber fatura girişinin yapıldığı ekranlarda sağ mouse menü (F9) – Kontrol Edildi İşareti Koy/Kaldır seçeneği ile kontrol edildi olarak işaretlenen faturaların Bold olarak listelenmesi sağlanmıştır.Daha önceki versiyonlarda bu fiş ve faturalar İtalik olarak listelenmekteydi.

2018-12-17 11-15-16

Önemli Bilgi:

– Kontrol Edildi İşareti Koy/Kaldır seçeneği Malzeme Fişleri, Satınalma/Satış Faturaları, Banka Fişleri ve Kasa İşlemleri browser ekranlarında yer almaktadır.

– Kasa ve banka modülünden girilen faturalar için kontrol işlemleri yine ilgili modülün altındaki fiş ekranlarından yapılacaktır.Fatura browser ekranlarında sağ mouse seçeneklerinde “Kontrol Edildi İşareti Koy/Kaldır” seçeneği gelmeyecektir.

– Kasa İşlemleri ve Banka Fişleri  ekranlarında “Kontrol Edildi” işareti  konan faturalar hem o ekranlarda, hem de Satınalma/Satış Dağıtım  modüllerindeki fatura ekranlarında Bold olarak görünecektir.Bir cevap yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.