Logo 2.65 Versiyon Değişikliği

Logo 2.65 Versiyon Değişikliği

Logo 2.65 Versiyon Değişikliği

Logo Tiger ERP, Logo GO, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 çözümleri için yeni sürüm

Değerli İş Ortağımız,

Logo Yazılım olarak siz değerli iş ortaklarımıza ve kullanıcılarımıza maksimum fayda sunmak üzere ürünlerimizi sürekli geliştiriyor, yeni sürümlerle portföyümüzü güçlendiriyoruz.

Bu bağlamda, Logo Tiger ERP çözümleri, Logo GO Çözümleri, Logo Mali Müşavir 3 ve Logo Start 3 için geliştirdiğimiz 2.65.00.00 sürümünün kullanıma sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sürümle birlikte gelen yenilikler ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında detaylı bilgileri aşağıda yer alan dokümanlarda bulabilir, sürüm dosyalarına ise FTP sitemizden erişebilirsiniz.

Yeni geliştirmeler, güncellemeler ve iyileştirmelerle desteklediğimiz çözümlerimizin işinize daha da fazla katma değer sağlayacağını umuyor, konuyla ilgili tüm sorularınız için bizlerle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Sürümün geçerli olduğu ürünler

Logo Tiger Wings Enterprise | Logo Tiger Wings | Logo Tiger 3 Enterprise
Logo Tiger 3 | Logo GO Wings | Logo GO 3 | Logo Mali Müşavir 3 | Logo Start 3

e-Serbest Meslek Makbuzu Süreçlerinde Cloud Connect Web Servis Entegrasyon Geliştirmesi e-Arşiv Uygulamasında Günlük Kesilen Faturaların Toplamı 5.000 TL Tutarını Aştığında Uyarı Verilmesi 7194 Sayılı Kanun Kapsamında Binek Araç Alımları Amortisman Hesaplamasında Giderlerin Kısıtlanması Mali Müşavir 3 Ürünü İçerisinde e-SMM Gönderimi İçin Geliştirme Yapılması Navlun Sigorta Muhasebe Bağlantı Kodu Tanımı Yapılabilmesi Bilanço Tablosu Raporlama Geliştirmeleri  Fatura Oluşturma Sırasında e-Arşiv Carileri İçin Online e-Fatura Mükellef Kontrol İşlemi Çalışması Değişiklik Tarihçesi

Logo 2.65 Versiyon Değişikliği

ÜrünTanımAçıklama
TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSDeğişiklik Tarihçesi Raporu Oluşturulması TalebiKayıt revizyon takibi özelliğinin açık olan modüllerdeki kayıtlarda yapılan değişikliklerin önceki ve son durumlarının alan bazında raporlandığı Değişiklik Tarihçesi Raporu, Araçlar menüsüne eklenmiştir. Aynı zamanda kayıt bazında fişlerin üzerinde F9 menüde “Kıyasla” ilgili fişe ait güncel değişiklikleri raporlanması sağlanmıştır.
TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSHizmet Faturası Satırında Girilen Masraf Merkezinin Binek Araç Gider/Kiralama İşlemlerinde Oluşan KKEG Satırına da Yansıması TalebiBinek araç giderleri ve binek araç kiralama ile ilgili hizmet satırına girilen masraf merkezi bilgisinin KKEG muhasebe satırına da yansıması sağlanmıştır.
TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, START3, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSTevkifat Oranlarında Tebliğe İstinaden Güncelleme Yapılması TalebiSatış Tevkifat Kodları 617, 618, 620 ve Satınalma Tevkifat Kodları 217, 218, 220 kod oranları “7/10” olarak güncellenmiştir.
GO 3, GO WINGSGO 3 Programında Satınalma ve Satış Fiyatlarının Malzeme Kartı İçerisinden Tanımlanabilmesi TalebiGO 3 ürününde “Satınalma ve Satış Fiyatları”nın malzeme kartı içerisinden tanımlanabilmesi sağlanmıştır.
TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGS7194 Sayılı Kanun Kapsamında Binek Araç Giderlerinin Kısıtlanması Yönünde Yapılan Geliştirme Kapsamında KKEG Matrahının KKEG KDV’sinin Ayrı Satırlarda Muhasebeleştirilmesi Talebi7194 sayılı kanun kapsamında eklenen binek araç giderleri ve binek araç kiralama bedellerine ait KDV tutarlarının ayrı muhasebe hesaplarında takip edilebilmesi sağlanmıştır. Bu kapsamda muhasebe bağlantı kodları ekranında KDV Muhasebe Kodları altına “KKEG KDV Muhasebe Kodları” eklenmiştir.

Logo 2.65 versiyona ait güncellemeler hakkında daha ayrıntılı bilgi için aşağıda sizlerle paylaştığımız dosyaya bakabilirsiniz. Yapılan güncellemeler sizin için önemliyse bizimle iletişime geçebilir versiyon güncelletebilirsiniz.Bir yanıt yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.