Logo A4 Formatına Uygun Tasarım

Logo A4 Formatına Uygun Tasarım kullanıcıların en çok istediği özelliklerden biriydi. Mevcut kullanımlarda standart dizayn eklendiğinde a4 formatına uygun olmadığı için alınan çıktılarda sorun olmaktaydı. Dizayn işlemlerinde gereksiz alanların çıkarılması ile a4 formatına uyumlu hale getirilmekteydi. Logo son çıkan 2,64 versiyon ile birlikte bu dizaynı standart olarak ekledi. Böylelikle a4 olarak yazdırma seçeneği oluşmuş oldu. Bunun için ne yapmak gerekiyor ?

Logo A4 Formatına Uygun Tasarım

2.64.00.00 versiyonuyla birlikte muhasebe raporlarına A4 formatına uygun standart tasarım eklenmiştir. Bu geliştirme ile raporlar sadeleştirilerek A4 formatına sığacak şekilde düzenlenmiştir.
A4 formatına uygun standart tasarım eklenen raporlar:

  • Genel Mizan
  • Genel Mizan TFRS
  • Aylık Mizan
  • İki Tarih Arası Mizan
  • İki Tarih Arası Mizan TFRS
  • Devirli Aylık Mizan
  • Devirli İki Tarih Arası Mizan
  • Muavin Defter

eni eklenen A4 formatına uygun standart tasarımlar, Sistem İşletmeninde versiyon geçişiyle birlikte tablo güncelleme sonrası otomatik olarak oluşacak ve her rapor için kullanıcı rapor tasarımları arasından seçilebilir.

Yeni bir firma eklendiğinde de muhasebe raporlarına A4 formatına uygun standart tasarımlar oluşur.

Genel Mizan üzerinden incelendiğide, kullanıcı rapor tasarımı seçilerek açılan rapor tasarımı penceresinde “A4 GENEL MİZAN” raporu görülebilir.


A4 formatına uygun Genel Mizan tasarımında bulunan alanlar, F9 Değiştir görülebilir.

A4 formatında Genel Mizan seçilerek rapor alındığında Hesap kodu, Hesap adı, Borç, Alacak, Bakiye borç, Bakiye alacak ve Bakiye kolonları listelenir.A4 formatına uygun standart tasarımlar, program kataloğu altında DEFAULTS\REPORTS dizininde yer alır.Herhangi bir şekilde A4 formatına uygun tasarım silinirse, kullanıcı rapor tasarımı seçilerek açılan pencerede F9 Dosyadan aktar seçeneği ile program kataloğu altında DEFAULTS\REPORTS içinde A4 GENEL MİZAN.LLX dosyası seçilerek programa aktarılır ve kullanılabilir.

Logo A4 Formatına Uygun Tasarım

Logo Dizayn İşlemi Nasıl Yapılır?

Logo ürünlerinde dizayn işlemi yapabilmek için öncelikle yapmak istediğiniz dizayn işlemlerinde kesinlikle yedek almanızı öneriyoruz. Dizayn işlemine başlamadan önce düzeltmek istediğimiz şablon üzerinde sağ tuş kopyala diyerek şablonu çoğaltalım. Böylelikle yanlışlıkla silme durumu yaşarsak orijinal şablonu bozmamış oluruz. Şablon yapacağımız dizaynda değiştirmek istediğimiz alan standart alan olabileceği gibi , sonradan eklenebilecek tanımlı alanda olabilir.

Kurumsal olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 840 36 38Bir yanıt yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.