Logo Destek Hattı

Logo destek hattı nedir? Logo destek hattı nasıl çalışır? Logo destek hattından nasıl yardım alabilirim? Logo destek hattı ücretli mi? Destek hattına nasıl ulaşabilirim? gibi soruların cevabını vereceğiz bu yazımızda.

Logo destek hattı nedir?

Logo çözümleri ülkemizde en çok kullanılan paket programlardır. Muhasebe sektörü ve bunlara bağlı iş yeri süreçlerine ait sunmuş olduğu çözümler her ihtiyaca göre sektöre sunulmuştur. Bu çözümleri aktif olarak kullanan firmalarımız zaman zaman karşılaştıkları sorunlarda ve kullanmış oldukları programlara ait ekstra talepleri varsa ulaşabilecekleri bir destek hattı ararlar. Logo Yazılım sunmuş olduğu çözümlerin satışı ve desteğini kurumsal çözüm ortakları ile yapmaktadır.

Logo destek hattı nasıl çalışır?

Peki bu destek hattı nasıl çalışır? Logo Yazılım sıfır paket satışlarında kısıtlı bir süre ücretsiz destek vermektedir fakat bu süreç sonunda bizlere ulaşabilir birçok işlem hakkında ücretsiz destek alabilirsiniz.

Destek hattından nasıl yardım alabilirim?

Destek hattımızdan yardım almak için 0850 840 36 38 nolu kurumsal iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Destek hattımız sizlere kısa sürede çözümler sunmaktadır.

Destek hattı ücretli mi?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Logo Yazılım ürün desteğini bizler aracılığı ile yapmaktadır. Evosas olarak iş ortaklarımıza kurumsal çözümler sunmaktayız. Çözümlerimizi telefon ile uzaktan ve yerinde destek şeklinde sunmaktayız. Ücretsiz sunduğumuz işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz whatsapp destek hattımızdan da yararlanabilirsiniz. Bunun için 0555 564 08 70 nolu iletişim numaramızı ekleyebilirsiniz.

Destek hattından hangi konularda destek alabilirim?

*Destek hattımızı arayarak Logo markasına ait tüm ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürünler hakkında demo isteyebilir firmanız için en doğru ürünü alma konusunda karar verebiliriz.

*Mevcut kullanmış olduğunuz ürün hakkında bilgi alabilir, sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

*Ürünler hakkında teknik bilgi alabilirsiniz. Ürünlerinize bakım yaptırabilir, yedekleme gibi hassas konuları çözüme ulaştırabilirsiniz.

*Logo ürününüze ait güncelleme alabilir, böylelikle güncel ürün özeliklerini kullanabilirsiniz.

*Kullanmış olduğunuz üründeki fatura,sipariş,irsaliye ve bir çok raporun dizaynını yaptırabilirsiniz.

*Firmanıza özel raporlar oluşturulabilir ,birçok raporu tek tıkla alabilirsiniz.

Logo kurumsal çözüm ortağı olan EVOSAS sizlere bir telefon kadar yakın.

Kurumsal Destek Hattımız : +90 850 840 36 38

Whatsapp Destek Hattımız: +90 555 564 08 70Bir cevap yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.