Logo GO3 Destek

Logo Go3 destek bilgisi sunacağımız bu yazımızda, go3 programı hakkında kısaca bilgi verdikten sonra programın desteğini nasıl alacağınızı bildirmiş olacağız.

Logo Go3 Programı Nedir?

Go3 Logo Yazılım tarafından orta ölçekli firmalara yönelik sunmuş olduğu geniş içeriğe sahip muhasebe programıdır. Logo Go3 muhasebe programı entegre çalışan, işletmeler için çok yönlü bir programdır. Program ticari bölüm ve muhasebe bölümü olarak iki yönlü programdır.

Go3 Programında Neler Yapılabilir?

Go3 programında malzeme yani stok takibi yapılabilir , bu doğrultuda sipariş ve irsaliye menüleri kullanılabilir. Fatura süreçleri , banka işlemleri, çek ve senet işlemleri, kasa işlemleri ,cari takibi gibi firmaların günlük işlemlerini karşılayan tüm menüler bulunmaktadır. Bu alanlar dışında yapılan tüm işlemlere istinaden raporlar yine Logo Go3’de bulunur.

Daha öncede belirttiğimiz gibi entegre çalışan programda e-fatura, e-arşiv, e-defter süreçleri ve tüm beyannamelere ait süreçler rahatlıkla yönetilebilir.

Kısacası Logo Go3 sektörsel esnekliği ile birlikte taleplerinizi karşılamada ön sıradadır.

Logo Go3 Destek İşlemleri Nasıl Olmakta?

Logo Go3 Destek işlemleri profesyonel muhasebe alt yapısı ileri seviye olan ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Logo Go3 programını bizlerden aldığınız takdirde eğitimler sizlere ücretsiz sunulmaktadır. Programı öğrenmek isterseniz bizlerden birebir de eğitim almanız mümkün. Birebir eğitimler çalışan go3 programını daha iyi öğrenmek isteyen veya muhasebe öğrenmek isteyen arkadaşlara zaman olarak uygun bir eğitim sistemidir. Şirketler bu eğitimi bünyelerinde toplu olarak da alabilmektedir. Programı alan firmalar zaman zaman sorunlarının çözümü için kurumsal destek arayışı içine girmektedir. Bu doğrultuda iki sonuç karşımıza çıkmaktadır. Birincisi uzak telefon desteği , ikinci seçenek ise yerinde destek şeklindedir. Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda bu iki seçenekten birini seçebilir. Uzak destek işlemleri aylık bakım ve işlem başına ücretlendirilecek şekilde olabilmektedir.

Logo Go3 Desteği Nasıl Alırım?

Öncelikle Evosas olarak destek konusunda sınıfında ön sıralarda olduğumuzu belirtmek isteriz. Başarımızın arkasında profesyonel ekibimiz ve sektörsel uzun dönemli tecrübemiz vardır. Firmalar çözüm arayışına girdiklerinde doğru çözüm ortağı konusunda iyi karar vermelidir. Muhasebe paket programları sadece kurulumdan ibaret değildir. Programlar muhasebesel süreçlere uygun bir kurulumla aktif edilmediği takdirde ilerleyen süreçlerde telafisi zor hatalar oluşmaktadır.

Doğru Logo desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.