Logo Muhasebe Programı Fiyat Bilgisi

Logo muhasebe programı fiyat bilgisi nedir?

Şirketler yaptıkları iş hacmine göre bir muhasebe programına ihtiyaç duyarlar. Şirket içi düzen ve girilen verilerin zaman zaman raporlama sürecine dâhil olması için program kullanmak zorundadırlar. Bu ihtiyaç akla ilk olarak maliyet sorusunu getirmektedir. Muhasebe programı fiyatları nedir ? Logo yazılım bu konuda her firmaya özel, paket program yazmış olup bu programları müşterilerine sunmuştur.  Logo yazılım mikro işletmeler ve orta ölçekli firmalara özel Logo Start ve Logo Go3 programlarını sunmuş, büyük ölçekli firmalar ve üretim firmaları için ise Logo Tiger3 ve Logo Tiger3 Enterprise programlarıdır.

Logo muhasebe programını nasıl alırım?

Logo yazılım çözüm ortakları aracılığı ile sizlere lisanslı ürün satışını yapmaktadır.

Lisans aldıktan sonra kurulum nasıl yapılacak?

Firma adınıza lisanslı muhasebe programını aldıktan sonra uzman ekiplerimiz tarafından kurulumu yapılmaktadır.

Logo muhasebe programı eğitimi nasıl yapılmakta?

Uzman ekiplerimiz tarafından kurulun muhasebe programınız eğitim departmanımız tarafından yönlendirilecek çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sıfırdan eğitim sunmaktadır.

Logo muhasebe programını almadan, logo demo kurulumu mümkün mü?

Şirketler programı almadan demo kurulumu isteyebilir ve 1 ay boyunca demo program üzerinden gerekli testlerini yapabilirler.

Sizlerde logo muhasebe programı demo kurulumu ve logo muhasebe programı almayı düşünüyorsanız bizlere ulaşabilir, 7/24 destek alabilirsiniz.Bir cevap yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.