Logo muhasebe programı yedek alma

Logo muhasebe programı yedek alma konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Yedekleme işlemini en güvenilir şekilde nasıl yaparız? Yedekleme takibini nasıl düzenli yaparız? gibi sorularımıza da ayrıntılı cevap vereceğimiz bu yazımızı ayrıntılı incelemenizi öneriyoruz.

Veri yedekleme işlemi nedir?

Yedekleme genel anlamıyla bilgisayar sisteminizi işlevsel kılan temel birimlerin, üzerinde çalışan yazılımların ve depolanan verilerin, arıza, hata ve hasar durumlarında çalışmaların kesintiye uğramaması için veya geri dönülemez biçimde kaybolmasını engellemek amacıyla birden fazla kopya halinde bulundurulmasını sağlayan dosyalar bütününe verilen addır.

Logo muhasebe programı yedekleme ne anlama gelir?

Logo muhasebe programı local çalışan yani verilerini kendi bilgisayarlarımızda sakladığımız bir programdır. Uzun seneler kullanmış olduğumuz programımıza ait data içinde şirket için çok önemli mali verilerden tutun , personel özlük bilgilerine kadar saklıdır. Firmalar birçok yedekleme sistemleri kullanmış olsa da takdir edersiniz ki hepsi bozulması mümkün sistemlerdir. Bu değerli verilerin güvenli olarak yedeklenmesi işleminde asla bir sisteme güvenmemeliyiz. Peki bunu daha güvenilir yapmak için ne yapmalıyız.? Bu sorunun en belirgin cevabı yedekleme tarafının kontrolünü biz yapmalıyız. Bu konuda asla ne sisteme, ne de şirket dışından bir firmaya güvenmemeliyiz. Bizim için önemli olan yedekler ne yazık ki başkaları için sadece bir veridir.

Yedekleme işlemini en güvenilir şekilde nasıl yaparız?

Logo muhasebe programı yedek alma konusunda birçok pratik yöntem vardır. Biz size burada kullanıcı hatasını en aza indirerek güvenli yedek almayı göstereceğiz. Bu yedekleme işlemlerini yapan birçok program var. Sizlere önerdiğimiz program SQLBACKUPANDFTP

image

Size vereceğimiz link üzerinden ilgili programı indirebilir sadece next diyerek kolayca kurabilirsiniz.

Programı kuracağınız bilgisayar muhasebe programınızın kurulu olduğu bilgisayar olmalı.Böylelikle program otomatik olarak logo data bilgisini görecektir. Tek yapmanız gereken programa yedek almasını gerektiği klasör yolunu göstermeniz ve hangi saatlerde hangi gün aralığında yedek alması gerektiğini söylemeniz.
Program sizin belirttiğiniz saatlerde tam yedek şeklinde muhasebe programınızın yedeğini alacak, böylelikle çıkacak bir sorunda rahatlıkla yedeklerden geri dönme şansınız olacaktır.

Program nasıl kurulur ve yedeği nasıl ayarlanır ?

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

  • Program tarafından alınan yedeği kesinlikle başka bir yere kopyalayın

KURUMSAL DESTEK ALMAK İÇİN 0850 840 36 38Bir cevap yazın