Logo Srat 3 Destek

Logo start destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek İşlemlerinde sizlere neler sunuyoruz bunlardan bahsedeceğiz.

Logo Start 3 Destek

Logo Bakım Sözleşmesi

Logo bakım anlaşması; Logo İş Ortağı ve Logo Yazılım ürünlerine sahip olan işletmeler arasında yapılan resmi sözleşmedir.

Logo bakım anlaşması ile Logo muhasebe program kullanıcılarının sözleşme dahilinde sürekli hizmet almasını sağlanmaktadır.Logo Start, Logo Go Plus, Logo Go 3, Logo Tiger 3, Logo Bordro Plus, Logo CRM ve diğer tüm programlarda ortaya çıkan problemlerin, güncellemelerin periyodik olarak yapılabilmesi için kullanıcılar ile sözleşmeler yapılmaktadır.

Logo Bakım Sözleşmesinin Faydaları

Siz de yapılan sözleşme dahilinde Logo bakım hizmetini alarak programınızın periyodik işlemlerini yaptırabilirsiniz.Logo bakım sözleşmesi içerisinde bulunan uzaktan ve yerinde destek hizmetlerini opsiyonel olarak tercih edebilirsiniz.Genellikle yıllık olarak tanımlanan bakım anlaşmaları birçok firma tarafından tercih edilmektedir.Sözleşmeye sahip olan işletmeler istekleri ve problemleri için hızlı, pratik çözümler sağlamaktadır.Bu sayede iş akışına ivme kazandırmakta, büyümeye devam etmektedir.

Logo bakım sözleşmesi yaparak destek hizmetlerini periyodik olarak almak için bize ulaşabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi; kapsam, zaman, kalite, maliyet, proje paydaşları, kaynak, iletişim, değişim, risk, satınalma alanlarının tamamının, uygun yöntem ve teknikler uygulanarak yönetilmesi ile projenin hedeflerinin başarı ile gerçekleştirilmesidir. Her yıl vasat proje yönetimi nedeniyle milyonlarca lira israf edilmektedir. Başarılı projelerin arkasında, doğru proje yönetim uygulamaları yatıyor.

Proje Yönetimi Metodolojisini uygulamanın faydaları nelerdir?

Doğru uygulanan proje yönetimi metodolojisi, projenin başarıya ulaşma şansını da arttıracaktır.

Proje yönetiminin faydalarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:  

  • Hedeflenen tarihte işin bitirilmesi, planlanan bütçe içinde projenin tamamlanması başarısında artış sağlanması
  • İç ve dış müşterilerin ihtiyaçlarının daha doğru şekilde analiz edilmesi
  • Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve servislerin sunulması ile müşteri memnuniyetinin artması
  • Etkin iletişimin sağlanması ve doğru takım yönetimi ile karmaşa ve çatışmaların en aza indirilmesi
  • Projenin planlanma ve yürütülmesi esnasında oluşturulan kayıt ve dokümantasyonun, sonraki projelerde kullanılabilmesi
  • Planlama, kontrol ve takip süreçlerinin etkin bir şekilde uygulanması
  • Hedeflerin tüm paydaşlar tarafından bilinmesi ve bu hedefler doğrultusunda hareket edilmesi
  • Kaynakların etkin kullanımı
  • Riskler kontrol altına alındığından, sürprizlerle karşılaşma olasılığının azalması

Telefon Desteği

ogo çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Logo Tele-Destek hizmeti, Logo kullanıcılarına yönelik olarak uzman sertifikalı çalışma arkadaşlarımız tarafından sunulmaktadır.

Tele-Destek hizmetimiz pazar günleri hariç diğer günler, 08.00-19.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Logo kullanıcıları, Tele-Destek Sözleşmesi imzalayarak aylık sınırsız erişim hakkı kazanırlar,dileyen kullanıcılar servis olarak da aynı hizmeti alabilirler . Detaylı bilgi için kurumsal hattımız olan 0(555) 564 08 70’i arayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DESTEK ALABİLMEK İÇİN İLETİŞİMBir cevap yazın