Logo Start 3

Logo start 3 programı nedir? Logo start 3 programında hangi modüller vardır? Logo start 3 programı fiyatı nedir? gibi sorulara cevap vereceğimiz bu yazımızı ayrıntılı okumanızı rica ederiz.

Bu yazımıza öncelikle Ön Muhasebe nedir ? sorusunun cevabı ile başlayalım.

Ön Muhasebe

Sektörel farklılık gözetmeksizin faaliyet gösteren her firmanın bir muhasebe departmanı vardır. Muhasebe departmanları firmaların mali kayıtlarını tutup bunları raporlayarak belli bir düzen içinde sınıflandırır. Bu işlemler eşliğinde vergisel süreçlerin başlatılmasını ve sonlandırmasını sağlarlar.

Firmanın büyüklüğüne göre bu süreci ikiye bölebilirler. Terimsel olarak çok doğru olmadığını düşündüğümüz ön muhasebe ve genel muhasebe terimleri bu ayrıştırmayı karşılar. Genellikle küçük ve orta ölçekli firmalar bünyelerinde ön muhasebe tutarlar. Ön muhasebe; cari süreçlerinin takibi, fatura işlemleri, banka, çek ve senet işlemleri ,stok işlemleri ve bunların raporlanması işlemleridir. Genellikle tek kişinin yapacağı işlemlerdir. Ön muhasebe aslında firmanın verilerinin girildiği aşamadır, bu nedenle yapılan işlemler önem teşkil eder. Bu kayıtları bir düzen içinde yapabilmek için bir programa ihtiyaç olacaktır.

Logo start 3 programı nedir?

Ön muhasebe programı Logo Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

Ön muhasebe işlemlerinde kolaylık

Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak, sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir. Kolayca ve kısa sürede devreye alınan Logo Start 3, bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, tüm mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk adımını Logo Start ile atabiliyor. Böylece büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.

e-Devlet çözümleri entegrasyonu

Logo Start 3’ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet çözümleri konforunu da eklemek isteyen mikro işletmeler, bu çözümleri yine eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor. 
e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye çözümleri Logo Start ile entegre çalışıyor. Böylece herhangi bir ek uygulamaya gerek kalmadan, e-Devlet çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor. Logo Start ile birlikte e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye’ye geçiş, işlem kolaylığı sunmanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmeyi sağlıyor.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN 0850 840 36 38Bir yanıt yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.