Logo versiyon değişikliği 2.64

Logo versiyon değişikliği 2.64 nedir sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda, değişiklik nasıl yapılır? gerekli midir? sorularını cevaplayalım.

Logo versiyon değişikliği nedir 2.64

Versiyon değişikliği Logo Yazılım tarafından çıkarılan her üç haftalık zaman aralıklarında çıkarılan güncellemelerinin kullanmış olduğumuz muhasebe programı üzerinde uygulanmasıdır. Peki bu versiyon değişiklikleri nasıl yapılır ? Öncelikle daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi ürünümüze ait LEM güncel olmalıdır. Bunun için Logo Yazılım tarafından belirlenen güncellenme bedeli ödenmelidir. Logo Yazılıma ait ftp://download.logo.com.tr/ internet sayfası üzerinde yayınlanan versiyon dosyalarını bilgisayarımıza indirerek ilgili versiyon değişikliğini yapabiliriz. Bu versiyon değişiklikleri teknik bilgi gerektirdiği için profesyonel destek almanızı önemle önermekteyiz. Bunun için bizimle iletişime geçebilir uygun fiyat imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yine de işlemi yapmak isterseniz öncelikle bize uygun versiyonu part şeklinde bilgisayarımıza indirmeliyiz. İnen part dosyalarını bilgisayarımız üzerinde birleştirdikten sonra güncelleme işlemine geçebiliriz. Bu işlemi yapmadan önce yedek almanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Versiyon klasörü içindeki .exe dosyası çalıştırıldığında ilgili sihirbaza ileri diyerek devam edebiliriz. Kurulum bittikten sonra sys üzerinden tablo güncellemeleri yapılır ve böylelikle güncel versiyonu kullanmaya başlayabiliriz.

Logo versiyon değişikliği neden gereklidir?

Kullanmış olduğumuz program ne olursa olsun yazılım tarafını güncel tutmamız aslında zorunludur. Bunun en büyük nedeni muhasebe sürecinin durağan bir süreç olmamasından kaynaklanır. Kullanmış olduğumuz programın hem mevzuata uygun hem de teknik olarak sorunsuz olması isteniyorsa güncel versiyonu takip etmemiz gereklidir.

Logo Tiger ERP Çözümleri ve Logo GO3 2.64 Sürüm İçeriği 24 Mart 2020

Bu yazımızda 2.64 versiyonuna ait güncelleme bilgilerini paylaşacağız.

Sürümde Yer Alan Yenilikler

ÜrünTanımAçıklama
WINERP-89793TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSBakır İçin Kullanılan Tevkifat Oranının 7/10 Olması TalebiBakır için kullanılan, 619 ve 219 işlem türlerinin tevkifat oranı 7/10 olarak güncellenmiştir. (KDV1, KDV2 ve KDV9015)
WINERP-89639TIGER 3, TIGER 3 ENTERPRISE, GO 3, TIGER WINGS, TIGER WINGS ENTERPRISE, GO WINGSGenel Mizan Raporu’nda Grup Özelliğinde Çalışacak Mizan Ayı Filtresinin Eklenmesi TalebiGenel Mizan Raporu filtre seçenekleri arasına “Mizan Ayı” filtresi eklenerek başlangıç ve bitiş ay aralığına göre rapor alınabilmesi sağlanmıştır.

Devamı için aşağıdaki .pdf dosyasını inceleyebilirsiniz.

İletişim için kurumsal destek hattımız 0850 840 36 38 ulaşabilirsiniz.Bir yanıt yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.