Logo Devir İşlemi Nasıl Yapılır

Logo devir işlemi nasıl yapılır?

Logo Devir İşlemi Nasıl Yapılır

Logo muhasebe programı her sektöre uygun çözümleri ile Türkiye’nin önde gelen yazılım firmasıdır. Sunduğu sektörel çözümler sayesinde her firmaya uygun ürünü vardır. Muhasebe programı olarak Logo Tiger Enterprise, Logo Tiger3, Logo Go3, Logo Gowings, Lks ,Start3 ile tüm süreçlerinize cevap verebilmektedir. Muhasebe , ticari muhasebe ,ön muhasebe veya genel muhasebe olarak kendi içinde ayrılmaktadır. Şirketler kayıtlarını dönemsel tuttuğu için her yıl programlarını bir sonraki yıla devir yapar. Yapılan bu işlemle birlikte eski yıl kapanır yeni yıl ise açılış fişleri ile sıfırdan başlar. Devir işlemi programın içinden devir uygulaması ile yapılmaktadır. Bu işlemi kullanıcılar yapabilir fakat bizler genelde bu durumu önermemekteyiz. Devir işlemi çok basit olmasının yanında aynı zamanda büyük riskler taşımaktadır.

Peki bu riskler neler?

Devir işlemi bir yılı kapatıp , yeni yıla açılış yapmak olsa da bu işlem esnasında veri kaybı , yanlış rakam devri gibi durumlarla karşılaşmak mümkündür. Bünyemizde bulunan malimüşavir ve yazılım uzmanları ile bu süreci sıfır riskle yapmaktayız. Devir işlemi öncesi yedek alınıp , tüm rakamlarınız belli analizler sonucunda aktarılmaktadır.

Devir işlemi ücretli mi?

Firmamız Logo Yazılım’ın kurumsal iş ortağıdır. Devir işlemleri ücretli yapılmaktadır fakat işlemler esnasında firmanıza yedekleme programı kurulmaktadır ,ayrıca lem’iniz güncel olması durumunda versiyon güncelleme işlemi de yapılmaktadır.

EVOSAS olarak sizlere en uygun çözümleri sunmaktayız .

Lütfen bizden rakam almadan devir işlemi yaptırmayınız.

Sizlere bir tık uzaktayız 0555 564 08 70 nolu kurumsal whatsapp destek hattımızdan fiyat alabilirsiniz.Bir yanıt yazın

Konuşmaya başla
Merhaba,
Bize whatsapp destek hattından yazarak bilgi alabilirsiniz.